nadiii.png

 

00989909506935

nadi111.png

 

 

امروزه  بسته بندی موادغذایی تازه، از اهمیت بسزایی برخوردار است و با توجه به پیشرفت تکنولوژی در این صنعت,  نوآوری در نوع بسته بندی از لحاظ ماشین آلات بسته بندی و متریال مورد توجه ویژه تولیدکنندگان قرار گرفته است .  
مواد غذایی تازه در مجاورت هوا آلوده می شوند و بستری مناسب برای رشد باکتری ها ایجاد می شود.البته بعضی تکنیک های سنتی جهت نگهداری مواد غذایی تازه از جمله خشک کردن، فریز کردن، نمک سود کردن و ... می تواند عمر مفید مواد غذایی را افزایش دهد ولی نمی تواند از آلودگی آن جلوگیری نماید.
یکی از راه های موثر در نگهداری موادغذایی تازه، تغییر فضای نگهداری و بسته بندی با اتمسفر اصلاح شده (Map) می باشد . در این نوع بسته بندی فضای خالی درون بسته بندی ابتدا خلاء میشود و سپس ترکیب گاز های مورد نظر ، تحت فشار جایگزین این فضا می گردد و بدین ترتیب فعالیت های آنزیمی و میکروبی محصول کنترل میشود.  بسته بندی MAP   به ظاهر روش بسیار ساده ایست ؛ خالی کردن هوای داخل بسته و جاگزین کردن آن با ترکیبی از گاز ها .

در بازارهای امروزه روز  یکی از روش های بسته بندی  مواد غذایی تازه با اتمسفر اصلاح شده MAP از طریق ماشین آلات سیل وکیوم محقق شده است .
صنایع بسته بندی تحول کالای نوین بعنوان اولین و برترین شرکت در زمینه تولید ماشین آلات بسته بندی در ایران مفتخر است با تولید ماشین آلات سیل وکیوم , در تامین نیاز واحدهای بسته بندی مواد غذایی تازه در ایران , نقش موثری ایفا نماید.