nadiii.png

 

00989909506935

nadi111.png

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات تحول کالای نوین

 

کاربر گرامی لطفا موارد زیر جهت استفاده بهینه و نیز آشنایی با سایت تحول کالای نوین و جلوگیری از پیش آمدن هرگونه مشکل در خریدها به دقت مطالعه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت تحول کالای نوین هنگام استفاده از پروفایل های شخصی ,طرح های تشویقی  و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات تحول کالای نوین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تحول کالای نوین از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی

 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های تحول کالای نوین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران, قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. درصورتی که در قوانین مندرج ,رویه ها و سرویس های تحول کالای نوین تغییراتی در آینده ایجاد شود. در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییراست.

 

تعریف مشتری با کاربر

 

مشتری با کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کابری خود در فرم ثبت نام درج کرده است به سایت تحول کالای نوین وارد گردیده و از خدمات سایت استفاده و یا خرید مینماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات تحول کالای نوین استفاده می کنید, سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به تحول کالای نوین ایمیل میزنید. این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه باشد. شما موافقت می کنید که تحول کالای نوین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی, سرویس پیام کوتاه و سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین جهت دریافت اطلاع رسانی رویدادها, خدمات و سرویس های ویژه با پروموشن ها امکان دارد تحول کالای نوین برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند. تحول کالای نوین جهت اطلاع رسانی از مطالب ویژه و نیز فرصت های خاص فروش یا محصولات ویژه sms هایی را برای اطلاع رسانی به مشتریان ارسال می نماید که در صورت عدم تمایل مشتریان می توانند این گزینه ها را انتخاب ننمایند.

 

سیاست های رعایت حریم  شخصی

 

تحول کالای نوین همواره با احترام به اطلاعات کاربران آنها ,را حفظ و نگه داری خواهد نمود.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تحول کالای نوین مانند متن ,گرافیک ,آرم ,دکمه ,تصاویر ,ویدئوهای تصویری, موارد فایل دانلود و کپی ,داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تحول کالای نوین جزئی از اموال تحول کالای نوین محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تحول کالای نوین است و هر گونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای تحول کالای نوین محفوظ می دارد. علاوه بر این و اسامی خدمات  قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط تحول کالای نوین و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار تحول کالای نوین است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات ,مشخصات فنی ,قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت تحول کالای نوین و یا هر یک از خدمات و یا مطالب دانلود یا کپی کردن اطلاعات یا مقاصد تجاری هر گونه استفاده از داده کاوی, روبات یا روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تحول کالای نوین محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تحول کالای نوین ,کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز عبور انجام میپذیرد به عهده کاربران است.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما پایگاه رسمی این سایت است .ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس های رسمی و تایید شده در سایت با شما تماس نمی گیریم. وب سایت تحول کالای نوین هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر و همچنین هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگوی اینترنتی همچون yahoomessenger  یاmsn messenger و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش ها با شما تماس نمی گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط تنها می توانند از آدرس های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.